88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

اولین شب از لیالی پرفیض قدر در آسایشگاه خیریه کهریزک با دعا و نیایش به درگاه خداوند دوستدار نیکی ها گذشت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ در اولین شب از لیالی پرفیض قدر و همزمان با ضربت خوردن مولی الموحدین علی (ع) ، آسایشگاه خیریه کهریزک کانون توجه مسئولین شهرستان ری بود که آمدند تا در کنار سالمندان و معلولین این مجموعه خیریه به راز و نیاز بپردازند.

مهندس حمید زمانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ری، بخشدار کهریزک، جمعی از روسای سازمان های دولتی، بهزیستی، اداره کار ، آب و فاضلاب  ، کمیته امداد امام خمینی  (ره)  و تأمین اجتماعی از جمله میهمانان این مراسم مذهبی بودند.

دعا و نیایش به درگاه خداوند متعال، زمزمه ادعیه شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، سخنرانی مذهبی و مداحی حاج بهروز شرفی ذاکر اهل بیت علیهم السلام، برنامه های ویژه اولین شب از لیالی پرفیض قدر در آسایشگاه خیریه کهریزک بود که با اجرای هادی اسدی مجری توانمند صدا و سیما برگزار شد .

در بخشی از این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جماعت محراب نور آسایشگاه، توجه به محرومین جامعه را سیره امام اول شیعیان جهان دانست و بر تأسی و پیروی از راه آن امام همام تأکید کرد.

وی ازخودگذشتگی و خدمت عاشقانه به مددجویان توسط پرستاران و مددکاران را باعث مباهات اعلام و تصریح کرد : همواره شاهد و ناظر بوده ایم که کارکنان آسایشگاه با غلبه بر امیال شخصی، در حال خدمت رسانی به مددجویان هستند که با هیچ زبانی نمی توان قدردان زحمات و تلاشهای خستگی‌ناپذیر آنان بود.

حجت الاسلام والمسلمین شریفی با دعوت از خیرین جامعه به حمایت از بیماران کهریزک نیز گفت : باید دست در دست یکدیگر قرار داده و هریک به اندازه توان و وسع خود در تأمین مایحتاج زندگی عزیزانی که در کهریزک به سر می برند، تلاش نماییم.

لازم به ذکر است کلیه مدعوین در کنار سالمندان و معلولین کهریزک، روزه های خود را بر سر سفره افطاری که توسط خیرین و نیکوکاران جامعه گسترده شده بود، افطار کردند.