88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تولید و عرضه انواع محصولات هنری، ترشیجات و فراوردهای غذایی خانگی و ارائه انواع خدمات مورد نیاز عمومی، ظرفیت ها و توانمندی های معلولین کهریزک را در بازارچه دوستی معرفی می کند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ دکتر فریبرز بختیاری معاون سلامت و توانبخشی آسایشگاه، در حاشیه بازدید از فعالیت های معلولین جوان در بازارچه دوستی، به خبرنگار کهریزک گفت : این غرفه ها صرفاً اختصاص به توانبخشی معلولین در هر شرایط جسمی و حرکتی دارد و می تواند رقابتی سالم برای افزایش توانمندی های آنان ایجاد کند.

وی با نگاهی به فعالیتهای این هنرمندان معلول در ایام برگزاری جشنواره ۵۰ سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک نیز گفت : علاوه بر غرفه های متعددی که در این بازارچه مشغول ارائه محصولات هنری و انواع خدمات مورد نیاز عموم مردم بود، چند غرفه نیز در نمایشگاهی که به همین منظور راه اندازی شد، به معرفی بیشتر ظرفیت ها و قابلیت های عزیزان ما پرداخت و توانست بازتاب گسترده ای در میان بازدیدکنندگان داشته باشد.

دکتر بختیاری خاطرنشان کرد : معلولین عضو تیم مراقبت در منزل نیز از قافله رقابت سالم عقب نماندند و با عرضه انواع ترشیجات، غذاهای لذیذ خانگی و فراوردهای غذایی، صنایع دستی و سایر مایحتاج عمومی خانواده ها، به عموم مراجعه کنندگان اعلام کردند که دارای توانایی های بالقوه ای هستند.

معاون سلامت و توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک تأکید کرد :  مراجعه کنندگان به غرفه های بازارچه دوستی می توانند با خرید و یا دریافت خدمات موجود در آن، انگیزه فعالیت و توانبخشی معلولین جوان در آینده پیش رو را دوچندان کنند.

غرفه های عرضه محصولاتی چون نقاشی و سفال، خیاطی و گلدوزی، معرق و میناکاری، تابلوهای تزیینی و بدلیجات، ترشیجات و فراوردهای غذایی و...... در بازارچه دوستی قابل عرضه به عموم مراجعه کنندگان است. آرایشگاه، تعمیرات موبایل و خدمات جانبی، کافی شاپ و غذاکده نیز آماده سرویس دهی به مخاطبان خود در طول روز است.