88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه، همیاران فرهنگی، دانشجویان و دانش آموزان معلول، مدرسه مددجویان کهریزک رسماً در سال تحصیلی جاری، فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با نواخته شدن زنگ مدرسه و طنین دلنواز سرود ملی کشور، ۵۴ دانش آموز معلول راهی مدرسه شدند تا سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲ را با همراهی همیاران فرهنگی پشت سر بگذارند.

در این مراسم باشکوه که اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه، همیاران فرهنگی، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک و دانشجویان معلول در آن حضور داشتند. حمید قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک از همه تلاشگران عرصه علم و دانش تقدیر کرد.

وی با یادی از بانو بقائی موسس مدرسه معلولین کهریزک، گفت : ساماندهی این مدرسه کار بزرگ و ماندگاری است و گل سر سبد مدرسه کهریزک، همیاران فرهنگی هستند که از وقت و انرژی خود برای تعلیم و تربیت فرزندان این خانه در تلاشند.

قبادی دانا خطاب به معلمان افتخاری کهریزک یادآور شد : همه شما در اتفاقات خوشایندی که اینجا رخ می دهد، شریک هستید و امیدواریم این پرچم همچنان با دستان شما برافراشته بماند.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک همه زحمات و خدمات موجود را در جهت بهبود وضعیت زندگی و رفاه مددجویان دانست و بر تداوم و استمرار فعالیت های فرهنگی تأکید کرد.

در پایان این مراسم، از کلیه همیاران فرهنگی، فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، دانشجویان و دانش آموز معلول توسط اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه و مدیران و مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک با اهدا لوح تقدیر، تجلیل شد.

۱۰ فارغ‌التحصیل دانشگاهی و ۱۵ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی، از دستاوردهای چند سال گذشته مدرسه معلولین آسایشگاه خیریه کهریزک است.