88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در ۶ ماهه نخست سال و در فضای باز، فیلم های سینمایی مورد علاقه مددجویان کهریزک به روی پرده رفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با آغاز فصل پاییز و بنا بر حفظ سلامت مددجویان، پخش فیلم های سینمایی در فضای باز تغییر رویکرد می دهد.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک، استقبال مددجویان از پخش فیلم های سینمایی را عامل تداوم این روند دانست و گفت : از ابتدای بهار و در روزهای چهارشنبه هر هفته، فیلم های سینمایی پرمخاطب و درخواستی را تهیه و بر روی پرده سینما بردیم.

وی افزود : آغاز فصل پاییز و سرمای هوا به هنگام شب، اجازه تداوم وضعیت فعلی را نمی دهد و ناچار هستیم تا به صورت موقت، این سرگرمی جذاب سالمندان و معلولین آسایشگاه را در سالن اجتماعات سلامت متوقف کنیم.

پزشکی با بیان اینکه ایجاد بخشی از سرگرمی های متنوع برای مددجویان در شرایط کنونی از وظایف واحد روابط عمومی است، ادامه داد : پیشنهادات مختلف عزیزانمان در بخش های مختلف بستری را بررسی و بهترین گزینه ها را انتخاب می کنیم تا همچنان در کنار آنها باشیم.

پزشکی پخش فیلم های سینمایی در داخل بخش ها را یکی از گزینه‌های جایگزین اعلام و تصریح کرد : عوامل فنی واحد روابط عمومی درصدد انجام اینکار هستند و امیدواریم تا چند روز آینده، این مهم محقق شود.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک،برنامه ریزی برای انواع سرگرمی های مختلف با حفظ شیوه نامه های بهداشتی را مورد تأکید قرار داد و گفت : چشم انتظار روزهایی هستیم که همچون گذشته، در تنوع برنامه‌های شاد برای مددجویان محدودیتی نداشته و باز هم شاهد دورهمی های بزرگ در فضایی عاری از هرگونه نگرانی و بیماری باشیم.