88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کلیه ۱۷۵۰ مددجوی تحت پوشش آسایشگاه خیریه کهریزک با دریافت دوز چهارم واکسن کرونا، در مقابل این بیماری واکسینه شدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با مساعدت همه جانبه وزارت بهداشت و همکاری صمیمانه شبکه بهداشت شهرستان ری، کار واکسیناسیون مددجویان تحت پوشش آسایشگاه خیریه کهریزک در مقابل بیماری کرونا به پایان رسید.

مهدیه آبنیکی مدیر بهداشت آسایشگاه با اعلام این خبر، افزود : با توجه به بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا در هفته های اخیر در کشور و به جهت پیشگیری از هرگونه همه گیری در آسایشگاه، واکسیناسیون کلیه مددجویان در دستور کار قرار گرفت.

آبنیکی مساعدت ناظران شبکه بهداشت شهرستان ری در طول چند روز گذشته را عالی توصیف کرد و گفت : با فهرست بندی مددجویان بر اساس بخش بستری و نیز کد ملی، موفق شدیم با سرعت عمل بالا، کار واکسیناسیون را کمتر از یک هفته به پایان برسانیم.

وی اضافه کرد: عارضه چندانی را در مدت واکسیناسیون سالمندان و معلولین شاهد نبودیم. تب خفیف و درد بازو در جمع معدودی از مددجویان گزارش شد که با رسیدگی به موقع کادر درمان و پرستاری، این مشکلات برطرف شد.

مسئول بهداشت آسایشگاه خیریه کهریزک، همکاری همدلانه کلیه واحد‌های مجموعه در اتمام کار واکسیناسیون  را قابل ستایش خواند و اظهار امیدواری کرد شاهد ابتلای هیچ یک از مددجویان به بیماری کرونا نباشیم.