88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کارکنان ورزشکار آسایشگاه خیریه کهریزک در ۵ رشته ورزشی و در ۲ هفته متوالی، مصافی دیدنی و مهیج با یکدیگر داشتند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ بیش از ۱۶۰ ورزشکار از واحد های مختلف آسایشگاه با شرکت در جشنواره ورزشی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در رشته تنیس روی میز که با حضور ۲۰ ورزشکار برگزار شد، یوسف خانی از واحد خدمات، سعید قدیمی از فنی و مهندسی و حسین قاضی باز هم از خدمات به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در فوتبال دستی که در قالب ۱۴ تیم ۲ نفره برگزار شد، مهدی سهل آبادی و حمید جعفرلو از انتظامات اول، مهدی صالح زاده و امیر حسین فعله گری از انتظامات دوم و سعید بیات و حامد محمودی از واحد‌های رختشویخانه و خدمات سوم شدند.

در طناب کشی، ۴ تیم ۸ نفره با هم رقابت کردند که در نهایت تیم فنی و مهندسی متشکل از محمد یوسفی، داریوش علیپور، سلمان نجاتی پور، فریدون آتش بسته، سعید قدیمی، محمد رضا لک، محمد خانعلی پور و محمد رضا محمد، قهرمانی این دوره از مسابقات را به دست آورد.

در رشته پرطرفدار فوتسال، ۶ تیم ۸ نفره به صورت گروهی با هم رقابتی تنگاتنگ داشتند که در پایان تیم توانبخشی به عنوان نخست دست یافت. محسن باقری، جواد صیقلانی، وحید صادقیان، امید ندایی، حسین ندایی، علی ابراهیمی و علی صادقیان نفرات تیم قهرمان بودند.

و بالاخره در والیبال که ۷ تیم ۷ نفره در آن حاضر بودند، تیم دوستان منتخبی از واحدهای مختلف با غلبه بر تمام حریفان، قهرمان این جشنواره شد. حسین کرمی، حامد دست یافته، علی کهن، کریم محدث، سجاد رضاپور، حمید داداشی و علی قاجار بازیکنان تیم برتر میدان بودند.

قرار است در آئینی ویژه و توسط مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک از مدال آوران و قهرمانان ورزشی این دوره از مسابقات تقدیر و هدایای آنان تقدیم شود.