88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در این دوره از مسابقات، بیش از ۸۰ معلول جوان در دو رشته ورزشی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ به همت شهرداری منطقه ۲۰ تهران و در روز جهانی معلولین، مسابقات ورزشی ویلچررانی و بازی های مهارتی _ حرکتی در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، بیش از ۸۰ معلول جوان به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان، عیسی شکری، حسین سعیدی، مهرداد خراسانی، حسین ریحانی و مریم قیطاسی به عنوان نفرات برتر موفق به دریافت جوایز خود از دست مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک شدند.

آناهیتا فرخی مسئول ورزش آسایشگاه درباره چگونگی برگزاری این دوره از مسابقات اظهار داشت : در مسابقه ویلچررانی، هیچ گونه محدودیتی برای شرکت کنندگان قائل نبودیم، حتی آن دسته از عزیزانی که با ویلچر برقی و یا به کمک پرستاران خود حرکت می کنند، اجازه داشتند در این مسابقه نمادین و جذاب شرکت کنند.

فرخی در ادامه افزود : بازی های پایه ای مهارتی _ حرکتی برای هماهنگی عصب و عضله و رشد مهارت های حرکتی معلولین طراحی شده است که برای اولین بار در سالن ورزشی آسایشگاه اجرا شد.

مسئول ورزش آسایشگاه با تشکر از شهرداری منطقه ۲۰ تهران که موجبات برگزاری این دوره از مسابقات را فراهم نمودند، ورزش و مسابقات ورزشی را از برنامه های همیشگی معلولین جوان کهریزک اعلام کرد که نقش تأثیرگذاری در سلامت جسمی و روحی آنان دارد.