88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان اینکه سلامتی مددجویان و کارکنان اولویت نخست و همیشگی ماست، به تشریح اقدامات پیشگیرانه این کمیته تخصصی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ محسن پزشکی دستور العمل جدید کمیته پیشگیری و کنترل کرونا آسایشگاه خیریه کهریزک را یک ماهه اعلام کرد و گفت: بسته به شرایط شیوع موج جدید کرونا ، تصمیمات مقتضی در روند دستور العمل های جدید به عمل خواهد آمد.

وی با تشریح برخی تصمیمات این کمیته نیز گفت: استفاده کلیه ملاقات کنندگان، نیکوکاران و پرسنل از ماسک در فضاهای بسته ، فراهم نمودن ابزار های لازم و آگاهی بخشی همگانی در مورد خطرات موج جدید کرونا ، تهیه انواع ملزومات بهداشتی و ضد عفونی کننده و تهیه کیت تشخیص سریع کرونا به میزان لازم ، ازجمله اقدامات پیش روی کمیته تخصصی کنترل عفونت در آسایشگاه خیریه کهریزک است.

پزشکی نظارت بر کلیه دستورالعمل های ابلاغی این کمیته را وظیفه سرپرستاران در شیفت های مختلف اعلام و تصریح کرد : اعمال هرگونه محدودیت در بخش هایی که در آن مددجویانی مبتلا به کرونا شوند ، با تصمیم کمیته اصطراری کنترل عفونت خواهد بود. ضمن آنکه در صورت ابتلاء هر یک از کارکنان ، استفاده از مرخصی استحقاقی و استعلاجی بلافاصله در دستور کار قرار خواهد گرفت .

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک همکاری کلیه واحد های مجموعه با حوزه سلامت و درنهایت کمیته پیشگیری و کنترل عفونت را در جهت حفظ سلامتی مددجویان و کارکنان برشمرد و افزود: اطمینان خاطر داریم در صورت شیوع احتمالی ، با همکاری مسئولین بهداشتی کشور و نیز نیکوکاران ارجمندی که در فراهم نمودن ملزومات مورد نیاز همواره یار و یاور ما هستند، می توانیم همانند موج های گذشته سلامتی کلیه مددجویان و کارکنان را تأمین نماییم.