88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بررسی چالش ها و مشکلات پیش روی حوزه های مختلف اجرایی و یافتن مناسب ترین راهکارهای موجود، از اهداف اصلی برگزاری این نشست تخصصی بود.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با طرح دیدگاه های مدیران حوزه های مختلف، ارائه برخی آمارها، بیان مشکلات پیش روی واحد ها و اعلام نیاز جهت تهیه برخی ملزومات و تجهیزات ضروری، نشست معاونین و مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک در فضایی همدلانه برگزار شد.

در این نشست، دکتر حسین نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک خدمتگزاری به جمعیتی که بیش از همه مورد عنایت خداوند هستند را رسالتی بزرگ برای همه خادمین کهریزک بویژه مدیران و مسئولان واحد‌های تابعه دانست و بر عزم همگانی در ادامه خدمت رسانی تأکید کرد.

وی کار تیمی و همدلی مدیران را رمز موفقیت و پیشرفت در تمام زمینه‌ها برشمرد و افزود : شاید برخی تصور کنند که هرچه انسجام بین مدیران سازمان قوی تر و مستحکم تر باشد، ممکن است نقطه مقابل مدیریت قرار گیرند، اما نه تنها این تصورات واهی نخواهد توانست خللی در اداره امور ایجاد نماید، بلکه تقویت ارتباطات عامل اصلی انسجام سازمانی و تعهدپذیری را به دنبال خواهد داشت.

دکتر نحوی نژاد با توصیه به مدیران جهت برگزاری جلسات منظم درون واحدی نیز گفت : تجربه نشان داده است از درون نشست های کوچک و بزرگ، نتایج ملموسی حاصل می شود که حتی گاهی می تواند روش های متداول را تحت تأثیر قرار دهد.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با اعلام اینکه به زودی شاخص ها و آمارهای رسمی آسایشگاه در تمامی ابعاد مختلف آماده ارائه خواهد شد، تصریح کرد : همه واحد ها ملزم به نیازسنجی و برآورد اولیه هزینه های جاری و جانبی خود هستند تا با مساعدت گروه های نیکوکاری و مشارکت های مردمی، بتوانیم در اسرع وقت پاسخگوی درخواست ها باشیم.