88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تمامی برنامه های تدوین شده تا زمان استقبال از نوروز باستانی و پس از آن، بستگی به شرایط شیوع بیماری کرونا در جامعه و در نتیجه تصمیمات ستاد مقابله با این بیماری خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ همه ساله و از هفته دوم اسفند ماه، برنامه های مختلف جهت برگزاری جلسات و جشن های ویژه مددجویان تدوین و در نوبت اجرا گذاشته می شود.

گردهمایی بزرگ گروه های نیکوکاری، نشست پایانی کارکنان آسایشگاه با مدیریت مجموعه، هم اندیشی مدیران و مسئولان حوزه های مختلف کهریزک، جشن خداحافظی مددجویان با کارگاه های هنری و جشنواره چهارشنبه سوری، از جمله این برنامه ها خواهد بود تا نوبت به جشن بزرگ تحویل سال نو و سایر برنامه های دیگر برسد.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان اینکه کلیه این برنامه ریزی ها انجام و آماده اجراست، گفت : هنرمندان زیاد و مشهور شهر از هم اکنون آماده هستند در جشن های نوروزی تا روز سیزده نوروز، شادی آفرین خانه و خانواده بزرگ کهریزک باشند.

وی افزود : با این حال یک دغدغه اصلی و مهم وجود دارد و آن شرایط کنونی جامعه و شیوع گسترده بیماری کرونا در موج ششم خود است که نگرانی های بسیاری را برای مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک ایجاد کرده و انتظار می رود با عادی شدن اوضاع، این برنامه ها به مرحله اجرا گذاشته شود.

پزشکی یادآور شد : ستاد مقابله با کرونا در نهایت تصمیمات لازم را جهت چگونگی برگزاری مراسمات خواهد گرفت و حتی ممکن است بخشی از این برنامه ریزی ها لغو یا به طور کلی به زمان و مکان دیگری موکول گردد.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه در پایان تصریح کرد : آماده مواجهه با هرگونه شرایطی هستیم، اما با تمامی حالات ممکن از خیرین و نیکوکاران همیشه همراه دعوت می کنیم همچون سال های گذشته در نیازسنجی ملزومات مورد نیاز مددجویان مشارکت فعال و گسترده داشته، کهریزک را مانند خانواده خود بدانند تا در آغازین روزهای سال ۱۴۰۱ و پس از آن، زندگی آرام و آسوده خاطری را برای ساکنین این مجموعه خیریه رقم بزنند.