88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به میزبانی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، 46 بازیکن از 14 استان کشور، در دومین دوره مسابقات شطرنج  قهرمانی کشور، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ سالن ورزشی پوریای ولی در پنج روز متوالی، میزبان قهرمانان شطرنج از ۱۴ استان کشور بود.

در این دوره از مسابقات که در ۲ رشته جدول استاندارد و سریع برگزار شد،  آقایان سعید بنی رشید از خوزستان، رحیم نظری آذربایجان شرقی و محمد مصطفوی نفرات اول تا سوم کشور در جدول استاندارد شدند.

در بخش سریع نیز بهروز فولادی از خوزستان اول شد، رحیم نظری از آذربایجان شرقی دوم و سعید بنی رشید عنوان سومی را از آن خود کرد.

در بخش بانوان و در جدول استاندارد، فاطیما بیات از همدان، مونا پوررضا از استان البرز و فاطمه بهمنی شطرنج باز تهرانی نفران اول تا سوم کشورشدند. همچنین در بخش سریع نیز نفرات فوق مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در این دوره از مسابقات، با وجود اینکه شطرنج بازان کهریزک نتایج قابل توجهی کسب کردند، اما نتوانستند امتیازات لازم را به دست آورده و صاحب عنوان کشوری شوند.

در پایان دومین دوره مسابقات شطرنج قهرمانی کشور،  نفرات برتر دو گروه بانوان و آقایان جوایز خود را از دست مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک تهران  و اسپانسر مسابقات (شرکت مونوکر) دریافت کردند.