88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در خجسته زادروز مولای متقیان امام علی (ع) ، جشن و شادی میهمان خانه و خانواده بزرگ 1750نفری کهریزک بود .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران : با هنرنمایی جمع زیادی از هنرمندان افتخاری ، جشن بزرگ روز مرد بمناسبت ولادت امیرالمؤمین علی (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران برگزار شد .

اجرای ماندگار گروه سرود محبان حضرت رقیه (ع) ، مولودی خوانی و دف نوازی گروه های مختلف هنری ، هنرنمایی آذری زبانان پارلاک ، اجرای برنامه استندآپ کمدی و هنرنمایی امید افخم خواننده توانمند کشورمان از جمله برنامه های هنری مختص روز پدر بود ، ضمن آنکه مهسا ایرانیان و مهراد نوروزی از ابتدای این جشن وظیفه افتخاری اجرای برنامه ها را عهده دار بودند .

در این مراسم زیبا و معنوی ، خیرین و نیکوکاران زیادی دست به دست هم دادند تا ملزومات برپایی این جشن باشکوه اعم از تهیه میوه و شیرینی ، تدارک ناهار و در نهایت تهیه و بسته بندی کادوهای پدران سالخورده صورت گیرد .  

در بخشی از جشن روز مرد ، دکتر نحوی نژاد با تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد مولود کعبه امام علی (ع) به همه رهروان آن حضرت به ویژه پدران سالخورده ساکن در کهریزک ، امام اول شیعیان را بزرگترین مددکار تاریخ بشریت خواند .

وی با برشمردن خصوصیاتی از آن امام همام ، گفت شجاعت در مقابل دشمنان ، فروتنی و افتادگی در مقابل ضعفا و محرومین ، بخشندگی و کمک به نیازمندان جامعه خود بصورت ناشناس از بزرگترین و زیبنده ترین خصوصیات مظهر مردانگی و غیرت بود .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران با دعوت از تمامی توانگران جامعه به بخشش از مال و منال خود به نفع کسانی که توانی برای اداره امور شخصی ندارند ، ماندگارترین صفت و اثر هر شخصی را در دنیا ، این صفت برجسته دانست که می تواند دنیا و آخرت هر بخشنده ای را بیمه کند .   

در پایان این مراسم ، از حاج رضا رسولی بعنوان یکی از پیشگامان نیکوکاری در کهریزک که سابقه 50 سال همکاری داوطلبانه از زمان دکتر حکیم زاده تا کنون را داراست ، تقدیر بعمل آمد . اهداء دسته گلی زیبا به دکتر نحوی نژاد از سوی مددجویان به رسم شادباش روز پدر ، از دیگر جلوه های ویژه مراسم یادشده در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران بود .