88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

این همایش در راستای تعامل با مدیران دبیرستان های دخترانه و پسرانه جهت شناخت بیشتر فعالیت های مرکز علمی کاربردی کهریزک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ نشست معاونت های آموزشی و مدیران دبیرستان های شهر کهریزک و حومه، به میزبانی مرکز علمی کاربردی کهریزک برگزار شد.
در این همایش که با هدف ایجاد بسترهای مناسب برای تعامل علمی و هدایت فارغ‌التحصیلان دبیرستان های منطقه جهت ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی کهریزک برپا شد، دکتر نحوی نژاد به تشریح مزایای تحصیل در این مرکز پرداخت.
وی با برشمردن این امتیازات خاص گفت : مرکز علمی کاربردی کهریزک این پتانسیل را دارد که دوره های تئوری و عملی را یکجا به دانشجویان خود ارائه نموده، روانه بازار کار کند.
دکتر نحوی نژاد با بیان اینکه امروز نگهداری از سالمندان در منازل و سرویس دهی به آنان در مراکز بیمارستانی تبدیل به یک دغدغه بزرگ در جامعه شده است، اذعان داشت : کلیه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در مقاطع کاردانی و کارشناسی این فرصت را خواهند داشت تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی و آموزشی، به آسانی جذب مراکز نگهداری از سالمندان و یا موسسات سرویس دهی به بیماران در منازل و بیمارستان ها شوند.
حسین نحوی نژاد نزدیکی راه، امکانات بالقوه موجود در مرکز و نیز حضور اساتید اهل فن را از دیگر مزایای دانشگاه کهریزک دانست و گفت : کلیه فارغ‌التحصیلان این مرکز به حدی از توانایی علمی و عملی می رسند که به آسانی می توانند جذب مراکز مذکور شده، خادمان موفقی برای جامعه خود باشند.
قائم مقام مرکز علمی کاربردی کهریزک اظهار امیدواری کرد معاونت های آموزشی و مدیران دبیرستان های منطقه بتوانند نقشی اساسی در پیشبرد اهداف عالی دانشگاه کهریزک که همانا تربیت نیروی انسانی ماهر مورد نیاز جامعه بویژه سالمندان است، ایفا نمایند.