88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

14 تیم از ورزشکاران سراسر کشور که مبتلا به سندروم داون بوده و عضو المپیک ویژه ایران هستند در مسابقات مهیج فلوربال در سالن پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران مقابل هم صف آرایی کردند .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک  : با حضور 120 ورزشکار در قالب 14 تیم از سراسر کشور نخستین دوره بازیهای فلوربال مخصوص قهرمانان المپیک ویژه ایران به میزبانی سالن ورزشی پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد .

این قهرمانان ورزشی پیش از شروع مسابقات به ایستگاه سنجش سلامت دعوت شدند تا پس از اخذ مجوز 4 گانه از تشخیص دندانپزشکی ، قلب و داخلی ، به سالن مسابقات رفته و در رقابتی مهیج ، رو در روی هم صف آرایی کنند .

در پایان این مسابقات تیم ارمغان تهران با پیروزی برتمامی رقبای خود بر سکوی نخست ایستاد . تیم فرشتگان ساری با قبول

 شکست در فینال ، به مقام دومی قناعت کرد و توانیابان دامغان توانست جایگاه سومی را از آن خود کند .

در بخشی از این همایش ورزشی ، دکتر حسین نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک که خود ریاست المپیک ویژه ایران را عهده دار است ، از تمامی مسئولان و عوامل دست اندرکاران برگزاری این مسابقات پرشور ، تقدیر و تشکر کرد .

وی خطاب به ورزشکاران و همراهان آنان اظهار داشت من از جایگاه ریاست المپیک ویژه ایران با شما صحبت نمیکنم ، بلکه افتخار آن را دارم که به عنوان مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به اتفاق همکاران پرتلاشم  در خدمت شما هستیم و امیدوارم توانسته باشیم حق میزبانی را به خوبی ادا کرده باشیم

دکتر نحوی نژاد با آرزوی شفای خیر برای همه بیماران میهن عزیزمان ایران ، از خداوند متعال برای تمام خیرینی که در گذران عمر مددجویان خانواده بزرگ کهریزک و سایر نیازمندان جامعه مشارکت دارند ، طلب عافیت و عاقبت بخیری کرد .

در مراسم اختتامیه نخستین دوره بازیهای کشوری فلوربال مخصوص قهرمانان المپیک ویژه ایران ، علاوه بر اهداء هدایای نفیس به تیم های اول تا سوم کلیه شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود تعلق گرفت .