88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در اجتماع ۷۰ نفری سادات معلول و سالمند ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، گروه های مختلف هنری با اجرای برنامه‌های شاد، روزی به یادماندنی را برای همگان رقم زدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ همزمان با سراسر کشور، آئین تجلیل از مقام سادات در روز عید سعید غدیر در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این مراسم که به میزبانی سرای فرهنگی آسایشگاه برپا شد، به هریک از ۷۰ سادات سالمند و معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

همچنین گروه های مختلف هنری با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع، روزی پرنشاط را برای سادات رقم زدند.

سکینه باستانی مسئول سرای فرهنگی آسایشگاه با تبریک عید غدیر به همه دوستداران اهل بیت (ع) بویژه سادات ساکن در کهریزک، اظهار داشت : روز زیبا و شادی را در کنار عزیزانی که به اهل بیت (ع) منتسب هستند و ما افتخار خدمتگزاری آنان را داریم، پشت سر گذاشتیم.

باستانی با تقدیر از خیرین و نیکوکارانی که اسباب پذیرایی و کادوهای سادات حاضر در مراسم را عهده دار شدند، نیز گفت : باعث افتخار همه ماست که در تمامی مناسبت ها، خیرین ارجمند داوطلب پذیرایی از عزیزان ما در کهریزک می شوند و با شاد کردن دل آنها، خود نیز با ابراز خرسندی و رضایت به خانه های خویش باز می گردند.

مسئول سرای فرهنگی در پایان عنوان کرد : شادی بخشی و برپایی برنامه های مناسبتی، همواره در روحیه سالمندان و معلولین اثرات مثبت و سازنده ای دارد، به گونه ای که بعد از اتمام هر برنامه‌ای شاهد بازتاب های آن در زندگی روزمره آنان هستیم و این مهم مسئولیت ما را در انجام وظایف خود دوچندان می کند.