88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم ترحیم والده گرامی امیررضا ماهی صفت، هنرمند نیکوکار و افتخاری آسایشگاه خیریه کهریزک با حضور جمع زیادی از مادران و پدران سالخورده در این مجموعه خیریه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ طی مراسمی و با حضور گسترده مادران و پدران سالخورده، به مقام والده تازه درگذشته امیررضا ماهی صفت هنرمند نام آشنای آسایشگاه خیریه کهریزک ادای احترام شد.

این هنرمند محبوب که سالیان متمادی است در نشاندن لبخند شادی به چهره سالمندان و معلولین کهریزک همکاری شایسته ای دارد، اینبار ترجیح داد تا سفره احسان خود را هم در آسایشگاه بگستراند.

امیررضا ماهی صفت در حاشیه برگزاری مراسم ترحیم والده گرامی خود به خبرنگار کهریزک گفت : گرچه نمی توانم غم دوری ابدی از مادر عزیزم را کتمان کنم، اما خوشنود از آن هستم که عزیزانی در مجلس ترحیم او شرکت می کنند که بنده را به خدمتگزاری خود پذیرفته اند.

ماهی صفت همچنین اذعان داشت : سپاسگزار قدوم یکایک عزیزان سالمند حاضر در این مراسم هستم و قول می دهم در مناسبت هایی که پیش روی ماست،  باز هم با جان و دل در شادی آنان شرکت کرده و سهم خود را هرچند کوچک در این گونه مراسمات ادا کنم.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با عرض تسلیت و تعزیت به هنرمند محبوب کهریزک و خانواده محترم ایشان، سلامتی و سعادتمندی کلیه خادمین افتخاری این مجموعه خیریه را از خداوند منان مسئلت دارد.