88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات


در شب و روز تاسوعا و عاشورای حسینی، آسایشگاه خیریه کهریزک غرق در ماتم و اندوه شد.


به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ همزمان با سراسر کشور و در روز و شب تاسوعا و عاشورای حسینی، سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک با حضور گسترده خود در مراسم عزاداری، یاد شهدای دشت کربلا را گرامی داشتند.
در این مراسمات که تنها مختص مددجویان آسایشگاه و با رعایت اصول بهداشتی در محل چهل ستون مجموعه برگزار شد، مداحان اهل بیت علیهم السلام با نوحه خوانی و مداحی ، در عزای شهادت جانسوز امام حسین (ع) و ۷۲ تن از یاران با وفای آن حضرت حضوری چشمگیر داشتند.
اقامه نماز ظهر عاشورا به یاد آخرین نماز شهدای دشت کربلا، از جلوه های ویژه مراسم عزاداری سالمندان و معلولین کهریزک بود، ضمن آنکه کلیه ملزومات پذیرایی از حاضران در این همایش معنوی را نیز خیرین و نیکوکاران آسایشگاه عهده دار شدند.
همه ساله و در دهه اول ماه محرم، دسته جات عزاداری از نقاط مختلف شهر، خود را به آسایشگاه خیریه کهریزک می رسانند تا در این شب‌های محزون در کنار مددجویان کهریزک باشند و در عزای حسینی شرکت نمایند. در ماه محرم امسال نیز همانند سال گذشته و به دلیل رعایت اصول بهداشتی و مراقبتی، این دسته جات نتوانستند در آسایشگاه حضور یابند، با این حال هرگز مددجویان این مرکز خیریه را فراموش نکردند و مطابق همه سالهای گذشته نذورات خود را ارسال کردند.