88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور نمایندگانی از سوی مرکز علمی کاربردی کهریزک در جمع سایر افراد حاضر از دانشگاه های سراسر کشور، تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی در ایام الله دهه مبارک فجر به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی - کاربردی آسایشگاه خیریه کهریزک استان تهران؛ با حضور وزیر علوم، روسای دانشگاه ها از جمله مسئولان دانشگاه های جامع علمی کاربردی کشور، مدیران فرهنگی و جمع کثیری از دانشجویان، تجدید میثاق با آرمان های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر به انجام رسید.

آرزو ولایی مدیر امور فرهنگی و دانشجویی مرکز علمی کاربردی کهریزک با اعلام این خبر، افزود : طی دعوت به عمل آمده از سوی دانشگاه تهران شرق به اتفاق تنی چند از دانشجویان کهریزک در حرم مطهر امام راحل (ره) حاضر شدیم تا ضمن ادای احترام به مقام والای آن عزیز سفر کرده، با آرمان های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کنیم.
ولایی تصریح کرد : اقدامات فرهنگی در تمام مناسبت های سال در دستور کار مسئولان مرکز علمی کاربردی کهریزک قرار دارد که مهمترین آن، حضور در مرقد مطهر امام و نیز غبارروبی از مزار شریف شهدای گلگون کفن جنگ تحمیلی است که دانشجویان بسیاری مشتاق حضور در چنین مناسبت هایی هستند .

مدیر امور فرهنگی و دانشجویی مرکز علمی کاربردی کهریزک، آشنایی نسل جوان با آرمان های امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری را از وظایف این حوزه دانست که می تواند در ترسیم خط مشی فکری و آینده دانشجویان در شکوفایی هرچه بیشتر جامعه، نقشی تاثیرگذار داشته باشد.