88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

طی مراسمی باشکوه و با اهدا لوح تقدیر و هدایایی نفیس،  از هشت استاد برتر مرکز علمی کاربردی کهریزک تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران؛ با حضور رئیس  و قائم مقام مرکز علمی کاربردی، اساتید، مدیران و کارکنان مرکز علمی کاربردی کهریزک، از هشت استاد نمونه که بیشترین امتیاز را در ارزشیابی های انجام شده کسب کردند، تجلیل شد.

در این مراسم دکتر احمدی رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک با ادای احترام به همه اساتید دانشگاه کهریزک، گفت: از محل تلاش های مجدانه شما و در مدت کوتاهی از فعالیت مرکز علمی کاربردی کهریزک،  توانستیم در میان ۶۰۰ دانشگاه،  در جمع ۱۰ مرکز برتر کشور قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف از این مرکز فارغ‌التحصیل و جذب بازار کار شده اند،  افزود: انتظار می‌رود در دور دوم پایان تحصیلات دانشگاهی،  بیش از ۳۲۰ نفر دیگر نیز فارغ‌التحصیل و روانه بازار کار شوند که رکوردی قابل توجه و مثال زدنی است.

دکتر احمدی افزود: دوره های پودمانی و مقطع دار نیز جهت ارتقاء دانش مراقبین سالمندان به ویژه کارکنان موسسه از اهمیت خاصی برخوردار است که اساتید بايد نسبت به آن اهتمام داشته باشند.

رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک،نقش اساتید دانشگاه را برای جذب دانشجو بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: برای خدمت به جامعه علی الخصوص قشر سالمند، نیاز به نیروهای کارآمد و آموزش دیده وجود دارد و ما می‌توانیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود دانشگاه کهریزک، بخشی از این نیاز ها را مرتفع کنیم.

در بخش دیگری از این مراسم،  دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک به اساتید مرکز علمی کاربردی کهریزک در پرورش استعداد های دانشجویان و علم آموزی آنان، این مرکز را نمادی برای ارتقاء سطح کیفی و کمی سلامت سالمندان و معلولین در سطح کشورمعرفی کرد.

دکتر نحوی نژاد بهره گیری چند وجهی از دانش و تجربه و توان مدیریتی دکتر احمدی را از برکات موسسه خیریه کهریزک دانست که توانسته است منشأ خدمات ارزنده و ماندگار برای جامعه کنونی باشد.

مرکز علمی کاربردی کهریزک در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را رسما آغاز کرد. در این دانشگاه هم اکنون در مقطع کاردانی ۶ رشته و در کارشناسی ۴ رشته بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی تدریس می شود.