88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

همزمان با هفته جهانی حسابداری و روز حسابدار، با اهدا شاخه گلی زیبا به هریک از حسابداران شاغل در آسایشگاه خیریه کهریزک، از مقام این تلاشگران عرصه مدیریت مالی مجموعه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور دکتر نحوی نژاد و تنی چند از مدیران مجموعه، در هفته جهانی حسابداری به مقام حسابداران شاغل در آسایشگاه خیریه کهریزک ادای احترام شد.

در این دیدار مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با اشاره به اهمیت شغل حسابداری در این مرکز، گفت: شاید در نگاه اول حسابداری و کار با اعداد و ارقام، شغلی ساده به نظر آید، در حالی که کار با داده های مالی و تجزیه و تحلیل این داده ها، نقشی تعیین کننده در فعالیت های هر سازمان و نهادی دارد.

وی افزود: تسلط کامل هریک از شما در انجام وظایف و تنظیم دقیق و به موقع صورت های مالی، کمک شایانی در تصمیم گیری ها در بخش خرید ملزومات، تجهیزات و در یک کلام مدیریت هزینه ها به سیستم مدیریتی مجموعه دارد.

دکتر نحوی نژاد، امانتداری را یکی دیگر از صفات بارز و محتوم حسابداران برشمرد و از همه همکاران واحد حسابداری دعوت کرد تا با برخورداری و تقویت این روحیه حسنه، در انجام وظایف سازمانی خود کوشا باشند.

در حال حاضر 6 نفر در واحد حسابداری آسایشگاه خیریه کهریزک زیر نظر معاونت مالی و اداری مشغول به کار هستند. آماده کردن صورت های مالی، تطبیق حساب های دریافتنی و پرداختنی، اطمینان از پرداخت های به موقع بانکی، مدیریت ترازنامه ها و صورت های سود و زیان،گزارش سلامت مالی و نقدینگی از عمده وظایف حسابداران است.