88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با اهدا لوح تقدیر و هدایایی، از زحمات ارزشمند کارکنان آزمایشگاه در آسایشگاه خیریه کهریزک تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ به مناسبت گرامیداشت روز آزمایشگاه مصادف با زادروز حکیم جرجانی پدر علوم آزمایشگاهی، از خدمات کادر پرتلاش آزمایشگاه در آسایشگاه خیریه کهریزک تجلیل شد.

در این مراسم، دکتر نحوی نژاد با تحسین خدمات تخصصی کارکنان آزمایشگاه، اظهار داشت : فرایند آنالیز خون و نمونه های ارسالی از بخش های مختلف بستری مددجویان، نقشی اساسی در تصمیمات پزشکان در حوزه درمان دارد که این مهم وظیفه خطیر و حساس شما را دوچندان می کند.

وی آرامش در زمان نمونه گیری از بیماران و نیز مراجعه کنندگان را از دیگر وظایف کارکنان آزمایشگاه معرفی و تصریح کرد : استرس و اضطراب در همه بیماران کم و بیش مشهود است و این شما هستید که با برخورد صحیح می توانید آرامش را به آنان بازگردانید.

دکتر نحوی نژاد طرح توسعه درمانگاه دکتر حکیم زاده در آینده نزدیک را یادآور شد و گفت : به زودی توسعه درمانگاه آغاز و با تکمیل این پروژه بزرگ، شاهد مدرن شدن تجهیزات آزمایشگاهی خواهیم بود که نقش و عملکرد شما را حساس تر از گذشته خواهد کرد.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با آرزوی توفیق برای همه کارکنان آسایشگاه، همدلی و همراهی حوزه های مختلف مجموعه را باعث شکوفایی هرچه بیشتر خدمات درمانی، مراقبتی و نگهداری مددجویان در آینده پیش رو اعلام کرد.