88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

طی مراسمی، از قهرمانان ملی پوش بسکتبال با ویلچر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران که به تازگی عنوان سومی جهان را کسب کرده اند، تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور مدیران و مسئولان آسایشگاه، از وحید سعادت پور، ابوالفضل جلالی، علیرضا کمالی فرد و امید هادی اظهر(بهترین بازیکن جهان) که در مسابقات قهرمانی جهان در رشته ورزشی بسکتبال با ویلچر عنوان سومی را از آن خود کرده اند، تجلیل شد.

حدیث اصلانی دیگر مددجوی آسایشگاه که در رشته تنیس روی میز در مسابقات جهانی اردن صاحب گردن آویز برنز شد، عیسی شکری، ظریفه احمدی و الهام چزانی که خود را آماده شرکت در مسابقات پاراآسیایی هانگژو چین می کنندو موسی غضیبی لژیونر بسکتبالیست کهریزک در لیگ برتر اسپانیا ، ورزشکارانی بودند که در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.

اهدا لوح تقدیر به نفرات برتر مسابقات چهارگانه دارت، ایردارت، تنیس روی میز و ویلچر های برقی که به مناسبت روز بهزیستی انجام شد، از دیگر برنامه‌های این روز کاملأ ورزشی بود.

در بخشی از این مراسم، دکتر حسین نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک خطاب به ورزشکاران افتخار آفرین، گفت؛ کهریزک همواره پرچمدار ورزش بوده  و قهرمانان زیادی را تحویل جامعه ورزشی کشور کرده است.  شما هم در این دوره توانستید علاوه بر اعتلای نام کهریزک در کشور و آسیا و جهان،  کارنامه درخشانی از خود به یادگار بگذارید.

وی افزود: دایره حضور قهرمانان در عرصه‌های بین المللی هرچه وسیع تر باشد، به همان اندازه در حفظ و ارتقا سلامت همنوعان شما تاثیرگذار خواهد بود، ضمن آنکه باعث جذب افراد بیشتری به سمت و سوی ورزش بویژه عرصه‌های قهرمانی خواهد شد،

دکتر نحوی نژاد با بیان اینکه جوانمردی در ورزش حرف اول را می زند، تصریح کرد: مهربانی،  عطوفت و ازخودگذشتگی ره آورد ورزش و ورزشکار شدن است و توصیه ما به همه دوستداران ورزش این است که به دنبال کسب موفقیت های موجود در این عرصه باشید،

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، روحیه جمعی و ورود به اجتماع را از دیگر مزایای ورزش دانست و از همه معلولین دعوت کرد تا با حضور در برنامه های مختلف ورزشی، گام‌های موثری در ورود به فعالیت‌های اجتماعی بردارند.