88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

۳۰ نفر از کارمندانی که بالاترین رتبه را در شاخص‌های ارزیابی کسب کرده اند،  با حضور اعضای هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، مدیرعامل، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک و جمعی از مدیران و کارکنان موسسه مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اجرای ماندگار گروه های هنری فریاد صبا و رضا صارمی، هنرمندان شهیر و افتخاری کهریزک، مراسم تجلیل از کارکنان نمونه موسسه خیریه کهریزک با اهدا لوح تقدیر و هدایای نفیسی در محل سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد. 

در این مراسم، حمید قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با تبریک به همه کارمندان که در پیشبرد اهداف عالی موسسه گام‌های اساسی برمی دارند، گفت: هدف اصلی انتخاب کارکنان نمونه، علاوه بر ارج نهادن به خدمات ارزشمند آنان، این است که همکاران مطلع باشند که مورد رصد مدیران و مسئولان موسسه قرار دارند.

قبادی دانا تصریح کرد: از میان این ارزیابی ها که شامل ۱۲ شاخصه اصلی است، استعداد ها و ظرفیت های بالقوه‌ای کشف و نمود می یابد که می تواند به فعل تبدیل شده و در نظام جامع اداری تاثیرگذار باشد.

وی عدالت محوری را از اهداف عالی موسسه دانست و افزود: وقتی همکاران ببینند که امکانات و فرصت ها به صورت عادلانه توزيع می شود،  قطعأ با انگیزه و توان مضاعف تری در خدمت سازمان خواهند بود.

قبادی دانا خاطرنشان کرد: هیچ سازمانی بدون توجه به منابع انسانی به سر منزل مقصود نخواهد رسید و ما نیز در تلاش هستیم تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود،  حداکثر توجه به کارکنان را داشته باشیم.

حميد قبادی دانا با تشکر از هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک که نهایت همکاری را در تعالی سازمانی دارند،  ابراز امیدواری کرد با ابلاغ دستورالعمل ها در آینده ای نزدیک،  شاهد شکوفایی هرچه بیشتر موسسه در خدمت رسانی به جمعیت هدف باشیم.