88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، از کارکنان پرتلاش واحد جلب مشارکت های مردمی تجلیل شد. َ

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک تهران؛ واحد جلب مشارکت های مردمی آسایشگاه خیریه کهریزک در مدت زمان کوتاهی که از تشکیل آن می گذرد، توانسته است با برخورداری از پرسنل ساعی و آموزش های لازم، عملکرد موفقیت آمیزی داشته و در هدایت نیکوکاران جهت تأمین ملزومات مورد نیاز آسایشگاه، قدم های موثری بردارد.

از این رو و به جهت ارج نهادن به تلاش‌های کارکنان این واحد، دکتر نحوی نژاد در نشستی مشترک با آنان، از خدمات ارزشمند ایشان تجلیل کرد.

وی خطاب به کارکنان جلب مشارکت های مردمی گفت: همه ما خوب می دانیم که

 فعالیت‌های جاری در آسایشگاه بدون حضور و مساعدت های نیکوکاران، امکان پذیر نخواهد بود، بنابراین اگر موفق شویم هرچه بیشتر در جلب افراد خیر و کسانی که نیات خیرخواهی دارند،تاثیرگذار باشیم، به همان اندازه در خدمت رسانی به مددجویان عملکرد مناسب تری خواهیم داشت.

دکتر نحوی نژاد تکریم نیکوکاران را از وظایف اصلی همه کارکنان آسایشگاه دانست و افزود: پاسخ به سوالات متعدد نیکوکاران با حوصله و اشراف کامل به وضعیت اداره آسایشگاه، در برنامه کاری شما قرار دارد و بر بازدهی کاری این واحد اثر مستقیم می گذارد.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر از همکاران واحد مشارکت های مردمی دعوت کرد تا با جدیت و بهره گیری از راهکارهای گوناگون، در آبادانی کهریزک از هیچ کوششی فروگذار نکنند.