88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور دکتر نحوی نژاد، مدیران و مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در کنار کودکان زیباروی مهدکودک، از زحمات کودک یاران پرتلاش و مهربان این واحد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ ۱۶ مهر مصادف با روز جهانی کودک، بهانه ای زیبا برای جشن و پایکوبی کودکان حاضر در مهدکودک آسایشگاه خیریه کهریزک شد.

در این مراسم که با اجرای انواع سرودهای زیبا توسط کودکان همراه بود، دکتر نحوی نژاد با تقدیر از زحمات شبانه روزی کودک یاران، گفت: اقدامات ارزشمند شما باعث دلگرمی پرسنلی است که فرزندان خود را به مهدکودک می سپارند تا با آسودگی خاطر، در خدمت مددجویان و واحد‌های مختلف آسایشگاه باشند.

دکتر نحوی نژاد تصریح کرد: امکان ندارد مادری دغدغه فرزند خود را داشته باشد و بتواند در محل کار، خدمت صحیح و درست انجام دهد. این وظیفه شما را سنگین تر می کند تا علاوه بر مراقبت و تغذیه مناسب کودکان، در آموزش و تعلیم آنان تلاشی خستگی‌ناپذیر داشته باشید.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با ابراز خرسندی از وابستگی فرزندان پرسنل به محل کار والدین خویش نیز گفت: شمار قابل توجهی از کارکنان فعلی آسایشگاه، دوران کودکیشان را در مهدکودک این مرکز گذرانده اند و جایگزین شایسته ای برای پدر یا مادر خود شده اند.

در حال حاضر بیش از ۹۰ کودک از سنین نوزادی تا شش سالگی در مهدکودک آسایشگاه خیریه کهریزک زیر نظر ۱۵ کودکیار در شیفت های روز و شب نگهداری می شوند. آموزش های مختلف برای کودکان ۳ تا ۶ ساله اعم از کلاس های نقاشی، طراحی، بازی با وسایل آموزشی و شعرخوانی از برنامه هایی است که توسط کودک یاران در نظر گرفته شده و اجرا می شود.