88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر تیم مراقبت در منزل آسایشگاه خیریه کهریزک از اهدا بسته های حمایتی به خانواده های تحت پوشش این تیم گفت که در شرایط کنونی می تواند باری از دوش بیماران نیازمند ساکن در منازل خود بردارد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با پشتیبانی خیرین و نیکوکاران جامعه، بسته های حمایتی تهیه و تحویل خانواده های تیم مراقبت در منزل آسایشگاه خیریه کهریزک گردید .

دکتر حمیده پورفهیم مدیر تیم مراقبت در منزل آسایشگاه، تداوم خدمت رسانی به مددجویان در تمامی شرایط را یادآوری کرد و گفت: از بدو فعالیت تیم مراقبت در منزل آسایشگاه تا کنون، هیچ گونه وقفه‌ای در انجام وظایف نداشته ایم و همواره در تلاشیم تا با ارتقاء خدمات، میزان سلامت جسمی و روحی مددجویان عضو این تیم را بهبود بخشیم.

پورفهیم شرایط خاص شیوع بیماری کرونا در جامعه را متذکر و تصریح کرد : در حاشیه خدمات عمومی و تخصصی که در دستور کار تیم مراقبت در منزل آسایشگاه قرار دارد، در طول دوسال گذشته و به صورت مستمر آموزش های لازم را به خانواده های معلولین و سالمندان عضو این تیم داده می شود تا خدای ناخواسته هیچ یک از عزیزان ما به بیماری کرونا مبتلا نشوند.

دکتر پورفهیم در پایان با تشکر از همه خیرینی که با حمایت های مختلف خود به یاری بیماران نیازمند جامعه می شتابند، گفت : خدای متعال را خاضعانه شکر می کنیم که همیاران خوبی داریم که به یاد بیماران و افراد نیازمند هستند و به ما اجازه می دهند تا انواع خدمات مورد احتیاج این تیم را برآورده نماییم.

شایان ذکر است هم اکنون ۳۸۰ تن از معلولین و سالمندانی که در منازل خود زندگی می کنند، تحت پوشش تیم مراقبت در منزل آسایشگاه خیریه کهریزک قرار دارند و انواع خدمات حمایتی، درمانی و مراقبتی را در کنار خانواده های خود دریافت می کنند.