88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تعطیلات نوروزی، مانعی برای حضور گروه های نیکوکاری در آسایشگاه خیریه کهریزک نیست.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ اتوبوس حامل گروه بانوان نیکوکار در تمامی روزهای تعطیلات نوروزی، به مقصد کهریزک می رسد تا منتظران دریافت خدمات بهداشتی و عاطفی از وجود و حضور این انسان های فهیم و نوعدوست بهره مند شوند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با اعلام این خبر، افزود : گروه های بانوان و آقایان نیکوکار به خوبی می دانند که زندگی در تمام روزهای سال در کهریزک جاری است، از این رو با برنامه ریزی انجام شده کلیه بخش های محل اقامت مددجویان شاهد حضور گروه های نیکوکاری در تعطیلات نوروز است.

پزشکی با یادآوری خدمات عاطفی این گروه ها در حق سالمندان و معلولین نیز گفت : خدمات ارزنده گروه های نیکوکاری صرفاً به استحمام و بهداشت فردی مددجویان خلاصه نمی شود، بلکه پیوند عاطفی به وجود آمده تأثیر شگرفی در روحیه عزیزان ما در کهریزک دارد، به گونه ای که پس از هربار حضور گروه های نیکوکاری در بخش های زندگی مددجویان، تغییرات روحی و روانی را به خوبی می توان در چهره و رفتار آنان مشاهده کرد.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک، گروه های نیکوکاری را باعث مباهات و افتخار این مجموعه خیریه دانست که با حضور معنادار خویش، جان تازه‌ای در کالبد سالمندان و معلولین تحت پوشش می دمند و امید به زندگی را در وجود آنان تقویت می کنند.

حضور گروه های نیکوکاری با تعداد معدودی از انسان های فهیم جامعه، از بدو تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک به دستان پرتوان زنده یاد دکتر حکیم زاده برقرار بوده است. امروزه نزدیک به ۲۰۰۰ نفر از بانوان و آقایان نیکوکار با حضور مستمر در بخش های ۲۴ گانه بستری، به ارائه خدمات انسان دوستانه مشغول هستند.