88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

یک روز شاد و بیاد ماندنی توسط دوستان و یاران مهربان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران برای مددجویان شاغل در بازارچه دوستی تدارک دیده شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ باغ رستوران سیمرغ واقع در شهرستان خوش آب و هوای فیروزکوه، میزبانی مددجویان غرفه های بازارچه دوستی را به همت رامین گبرلو، یار دیرین و باوفای کهریزک، عهده دار شد.

اجرای برنامه های شاد و مفرح، پذیرایی با غذاهای محلی و انواع تدارکات دیگر توسط یاران همیشه همراه کهریزک برای میهمانان در نظر گرفته شده بود تا روزی خاطره انگیز را برای آنان رقم بزند.

محبوبه تاتار مددکار اجتماعی و سرپرست گروه اعزامی به سفر یک روزه مددجویان به شهرستان فیروزکوه، با توصیف شور و حال حاضرین در این اردو، گفت: میزبانان ما مثل همیشه در پذیرایی از گروه، سنگ تمام گذاشتند و تا هنگام بدرقه کاروان، همراه ما بودند.

این مددکار اجتماعی همچنین اضافه کرد: خستگی این همه فعالیت در غرفه های بازارچه دوستی واقعاً با این برنامه های شاد از تن و جانشان خارج شد و آماده شدند تا باز هم کار و زندگی را از سر بگیرند

بازارچه دوستی سال گذشته در چنین روزهایی، با هدف حمایت از فعالیت های هنری، اقتصادی و اجتماعی مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.غرفه های عرضه محصولات هنری، کافه کتاب، تعمیرات موبایل،کافی شاپ، سوپرمارکت و رستوران از جمله غرفه های فعال در این بازارچه است.