88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر حسن احمدی و دکتر نحوی نژاد رییس و قائم مقام دانشگاه کهریزک، با حضور در کلاس های درس ، به مقام علمی اساتيد و مدرسین این مرکز در گرامیداشت روز معلم، ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک : دکتر حسن احمدی رئیس مرکز علمی کاربردی کهریزک در زمان دیدار با اساتید این مرکز، گفت: در این دانشگاه و در همه مدارس و دانشگاه های کشور، هر روز، روز معلم است.

وی شغل معلمی را پیشه انبیا الهی برشمرد و افزود: وقت گرانبهای شما صرفآ به زمان تدریس خلاصه نمی شود، بلکه همواره با دانش افزایی و مطالعات جامع، درصدد انتقال دانش خود به جویندگان علم و دانش هستید که رمز موفقیت و ماندگاری شما در این مهم خلاصه می گردد.

دکتر احمدی دانشگاه کهریزک را مایه افتخار موسسه خیریه کهریزک دانست و تصریح کرد: اعتبار و عزتی که امروزه نصیب این دانشگاه شده است، مرهون تلاش های خستگی ناپذیر و مجدانه شما اساتید است و ما همواره سپاسگزار خدمات ارزشمندتان هستیم.

رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک با آرزوی توفیق روزافزون برای همه اساتید و دانشجویان این مرکز و سراسر کشور، روزگاری توأم با آسایش و آرامش برای همه جویندگان علم و دانش آرزومند شد.