88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

پدران و مادرانی که فرزندان یا بستگان آنان در دفاع از میهن به درجه رفیع شهادت نائل آمده و هم اکنون به دلیل کهولت سن در آسایشگاه خیریه کهریزک اقامت دارند، مورد تکریم مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در هفته ملی سالمند، تکریم پدران و مادران سالخورده شهدا در دستور کار مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک قرار گرفت.

دکتر حسین نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، تکریم یادگاران هشت سال دفاع مقدس را وظیفه آحاد مردم ایران دانست و گفت: همواره سالمندان عزیزی که از خانواده شهدا هستند و ما افتخار خدمتگزاری آنان را داریم، مورد احترام خاص همه مدیران و کارکنان آسایشگاه قرار دارند.

وی در ادامه افزود: هفته ملی سالمند که طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده، تکریم ویژه خانواده شهدا در دستور کار قرار داشت، به حضور این گرامیان رسیدیم تا یادآوری کنیم همچنان خدمت به آنان وظیفه ذاتی و سازمانی و عاطفی همه ماست.

دکتر نحوی نژاد همچنین خاطرنشان کرد: در مناسبت های مختلف و با توجه به اهمیت احترام خاصی که به خانواده شهدا قائل هستیم، آن دسته از عزیزانی که توانایی شرکت در مراسم ها را دارند، دعوت به حضور می شوند تا ساعات خوشی را در کنار همنوعان خود بگذرانند.

هم اکنون آسایشگاه خیریه کهریزک میزبان بیش از ۱۱۰۰ نفر از سالمندانی است که به دلایل مختلف از جمله بیماری و کهولت سن، توان اداره امور خود را ندارند و باید تحت مراقبت‌های شبانه روزی قرار بگیرند. در میان این عزیزان ، تنی چند از خانواده شهدا قرار دارند که مورد ارج و قرب همه مسئولین و دست اندرکاران این مجموعه خیریه هستند .