88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر حسن احمدی استاد برجسته دانشگاه تهران و رییس هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک در گرامیداشت روز معلم، مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ در گرامیداشت روز معلم و از سوی اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، مسئولان مرکز علمی کاربردی کهریزک و مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه، از دکتر حسن احمدی استاد برجسته دانشگاه تهران تجلیل شد.

در این مراسم، حمید قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک، دکتر احمدی را نمونه بارز یک معلم اخلاق و توانمند دانست که هم در عرصه علم و دانش به توفیقات فراوانی  دست یافته و نیز با جانفشانی و ازخودگذشتگی به عنوان مدیری موفق در کهریزک نقش آفرینی کرده است.

وی ریاست دکتر حسن احمدی در مرکز علمی کاربردی کهریزک را باعث افتخار این مجموعه خیریه اعلام و تصریح کرد : دانش و تجربه و همچنین توانایی های علمی ایشان در طول مدت مدیریت در دانشگاه کهریزک، الگویی بی نظیر از این مرکز در کشور ساخته ، به گونه ای که در مدت کوتاهی دانش آموختگان توانمندی را تحویل جامعه خدماتی و پشتیبانی سالمندان و معلولین نموده است.

قبادی دانا ریاست هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک را از دیگر برکات کهریزک برشمرد و بر استمرار بهره مندی از دانش و تجربیات وی تأکید کرد.

دکتر حسن احمدی نیز با قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم، رساندن کشتی موسسه خیریه کهریزک به سرمنزل مقصود را رسالت الهی مدیران و کارکنان این موسسه دانست و گفت : خداوند سبحان را شاکرم که از ابتدای جوانی، بنده را در مسیر علم آموزی و معلمی قرار داد تا بتوانم دین خود را به جامعه ادا کنم.

دکتر احمدی همدلی و همزبانی را رمز موفقیت موسسه خیریه کهریزک برشمرد و با دعوت از همه خدمتگزاران این موسسه به اتحاد و یکپارچگی بیشتر، خدمت به مددجویان تحت پوشش را بزرگترین افتخار زندگی در طول عمر خود دانست.

دکتر حسن احمدی دانش آموخته رشته آبخیزداری از دانشگاه بوردو فرانسه و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران است.عضویت پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران، ۱۲ سال مدیریت عامل موسسه خیریه کهریزک و ریاست هیأت مدیره این موسسه، همچنین ریاست مرکز علمی کاربردی کهریزک در کارنامه علمی و مدیریتی وی قرار دارد.