88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در عید خجسته و مبارک عید غدیر خم، دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به همراه تنی چند از مدیران مجموعه، به دیدار کارکنان و معلولین سادات رفتند و با اهداء هدایایی فرارسیدن این روز خجسته را تبریک و شادباش گفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه  خیریه کهریزک ؛ دکتر نحوی نژاد در دیدار با مددجویان سادات در روز عید سعید غدیر خم، گفت: همه شما باعث برکت خانه و خانواده خود هستید و وظیفه همه ماست که حرمت شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن داشته باشیم.

وی اهداء شاخه گل و دیگر هدایا را تنها بهانه‌ای برای دیدار مددجویان عنوان و تصریح کرد: هریک از شما عزیزان که با پسوند "سید" یا "سادات" در بخش‌های خود زندگی می‌کنید، دارای ارج‌وقرب فراوانی میان کارکنان و همنوعان خود هستید و ما نیز امروز به همین منظور در اینجا هستیم تا علاوه بر تبریک عید غدیر خم، به شما بگوییم محتاج دعای شما خیر شماییم.

دکتر نحوی نژاد و هیئت همراه در دیدار با بیش از 50 نفر از کارکنان سادات مجموعه که در بخش‌ها و واحدها مختلف آسایشگاه مشغول به خدمات هستند، هدایای این گرامیان را تقدیم حضورشان کرد.

دکتر نحوی نژاد با تبریک عید غدیر خم به یکایک سادات، خطاب به آنان گفت: مایه دلگرمی همه ماست که در چنین روز و ساعاتی، مشغول خدمت‌رسانی به مددجویان هستید، درحالی‌که از قدیم‌الایام عرف بر آن بود که سادات در منازل خود می‌نشستند و اقوام و دوستان و آشنایان به دیدارشان می‌رفتند یا حداقل یک تماس تلفنی، عید سادات را تبریک می‌گفتند خرسندیم که ترجیح اول شما مددجویان است و به همه شما افتخار می‌کنیم.