88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشنواره طبخ غذاهای سنتی و محلی با حضور سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در فضایی دوستانه و صمیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با طبخ ۴۵ نوع از غذاهای سنتی و محلی، جشنواره غذا ویژه سالمندان و معلولین در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد

معصومه جعفری راد مدیر امور اجتماعی آسایشگاه در توصیف این جشنواره شاد و خاطره انگیز، گفت: با فراخوانی که از چند روز قبل داده شد، جمعی از مددجویان از جمله سالمندان، معلولین ساکن در بخش های مختلف بستری، تیم مراقبت در منزل و ساکنین شهرک مسکونی معلولین اعلام آمادگی کرده و در این جشنواره شرکت کردند.

جعفری راد اضافه کرد: تنوع و طعم غذاهای طبخ شده به حدی بود که هیأت داوران شش نفره به زحمت توانست نفرات برتر را انتخاب و به همنوعان خود معرفی کند.

وی ادامه داد: در نهایت و با تصمیم جمعی، هیأت داوران پنج نفر از شرکت کنندگان را به عنوان نفرات اول تا پنجم انتخاب کرد تا حائز دریافت جوایز نفیسی شوند.

مدیر امور اجتماعی آسایشگاه، ایجاد شور و هیجان و نشاط را از اهداف برگزاری چنین برنامه‌هایی دانست که می تواند سطح امید به زندگی را در میان مددجویان به طور چشمگیری افزایش دهد.