88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بیش از 40 نوع غذای لذیذ در منو غذایی جشنواره مهارت های آشپزی سالمندان و معلولین کهریزک ، به قضاوت هیات داوران گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ با هنرنمایی ارکان بیگی و به سرپرستی میلاد قلی پور ، جشنواره مهارت های آشپزی سالمندان و معلولین با حضور بیش از 40 شرکت کننده برگزار شد.

در این جشنواره که در دومین روز از هفته بزرگداشت سالمندان برگزار شد با استقبال گسترده مددجویان در کنار مدیران و کارکنان آسایشگاه همراه بود، انواع غذاهای لذیذ توسط سالمندان و معلولین طبخ و در معرض نمایش قرار گرفت.طبخ آش و خورشت های مختلف ، دلمه، کوفته تبریزی ، میرزا قاسمی، مرغ ، جوجه کباب ، پیش غذاهای رنگارنگ و ... در برنامه آشپزی این جشنواره شاد گنجانده شده بود .

در نهایت هیات داوران به 3 نفر از آشپزان سالمند و معلول که بهترین و خوشمزه ترین غذاها را طبخ و تزیین کرده بودند ، هدایای نفیسی اهداء کردند.

همچنین کلیه شرکت کنندگان در این مسابقه ی مهیج موفق به دریافت هدایایی از دست مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک شدند.

جشنواره مهارت های آشپزی سالمندان و معلولین در حالی به کار خود پایان داد که مقرر گردید در ابتدای زمستان سال جاری ، باز هم این برنامه زیبا و روحیه بخش در خانواده بزرگ کهریزک برگزار شده تا همگی شاهد هنرنمایی جمع دیگری از آشپز های خوش ذوق کهریزک باشند.