88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشنواره ورزشی سالمندان و معلولین کهریزک در پایان هفته تربیت بدنی، با شناخت نفرات برتر به کار خود خاتمه داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ سالن پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در هفته تربیت بدنی، روزهای پر جنب و جوشی را پشت سر گذاشت.

بیش از ۲۶۰ مددجوی معلول و سالمند در ۵ رشته ورزشی دارت، ایردارت، بوچیا، تنیس روی میز و شطرنج در رقابتی تنگاتنگ به مصاف هم رفتند تا عناوین نخست تا سوم را از آن خود کنند.

حسن فیروزی جانشین مسئول ورزش آسایشگاه با قدردانی از همکاران حوزه توانبخشی در برگزاری این جشنواره مهیج، گفت: در هفته تربیت بدنی و با استقبال گسترده معلولین و سالمندان، مسابقات پرنشاطی را انجام دادیم و موفق شدیم تا نفرات بیشتری را جلب ورزش و تحرک جسمانی کنیم.

وی اضافه کرد: در برخی رشته های ورزشی همچون بوچیا و شطرنج، هیجان مسابقات به حدی بود که حتی ناچار می شدیم بعد از پایان ساعات اداری، در خدمت عزیزانمان در ورزشگاه باشیم.

فیروزی، قهرمان پروری را یکی دیگر از اهداف ورزش معلولین دانست و اظهار داشت: از میان همین مسابقات دوستانه، استعداد های درخشانی بروز و ظهور کرده است و هم اکنون در سطوح ملی و بین‌المللی حرف های زیادی برای گفتن دارند.

جانشین ورزش آسایشگاه اظهار امیدواری کرد ورزشکاران اعزامی به مسابقات پاراآسیایی هانگژو چین با دست پر به خانه بازگردند و دل همنوعان خود را بیش از پیش شاد کنند.

در کاروان اعزامی ملی پوشان جمهوری اسلامی ایران به مسابقات پاراآسیایی هانگژو چین، چهار ورزشکار از آسایشگاه خیریه کهریزک تهران حضور دارند. آقایان هادی اظهر، ابوالفضل جلالی و وحید سعادت پور اعضاء تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور هستند و ظریفه احمدی در رشته ورزشی بوچیا به مصاف حریفان خود در این بازی ها خواهد رفت.