88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

عروس و داماد جوان ترجیح دادند تا زیباترین روز زندگی خود را در میان سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک جشن بگیرند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در میان هلهله شادی سالمندان و با حضور اقوام و خویشاوندان، عروس و داماد جوان بهترین روز زندگی خود را در آسایشگاه خیریه کهریزک جشن گرفتند.

در این جشن باشکوه که با استقبال گسترده سالمندان همراه بود، گروه های هنری و افتخاری کهریزک هم بیکار ننشستند و با اجرای انواع برنامه های شاد و متنوع، ساعات خوشی را ارزانی همگان کردند.

عروس جوان که روزگاری پدربزرگ او در آسایشگاه زندگی می کرد و اکنون در دنیا نیست، در حاشیه این مراسم به خبرنگار کهریزک گفت؛ همیشه برای دیدن پدربزرگم با خانواده به کهریزک می آمدم. خیلی دوست داشتم او الان بود و این روز قشنگ را می دید. اما حالا که نیست، همه پدرانی که اینجا در مراسم ما حاضر شده اند، مثل عزیز دل خودم هستند و به همه آنها افتخار می کنم.

روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک با آرزوی خوشبختی برای عروس و داماد جوان، از اینکه خانواده و خویشاوندان این زوج مهربان شادی آفرینی سالمندان را به همراه داشتند، کمال تشکر و سپاس را دارد. همچنین این مجموعه  در مقابل هنرمندانی که در تمامی مناسبت ها، یار و یاور همیشگی کهریزک هستند، سر تعظیم فرود می آورد و قدردان زحمات آنان است.