88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن ولادت با سعادت منجی عالم بشریت، امام زمان( عج ) با حضور جمع کثیری از سالمندان و معلولین در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آستانه فرارسیدن میلاد مطهر صاحب عصر، مهدی موعود   ( عج ) و همزمان با اعیاد شعبانیه، سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک، شاهد یکی از باشکوه ترین جشن های سال بود.

در این همایش زیبا و همچون همیشه، هنرمندان افتخاری کهریزک با اجرای انواع برنامه‌های شاد و متنوع، اوقات خوشی را برای سالمندان و معلولین حاضر در این جشن ایجاد کردند. همچنین حاج حسینی مداح و ذاکر اهل بیت ( ع ) در وصف مهدی موعود( عج) ، به مولودی خوانی پرداخت، در این میان خیرین و نیکوکاران آسایشگاه نیز بیکار ننشستند و علاوه بر شرکت در مراسم، کلیه ملزومات پذیرایی از مددجویان و حاضران را تأمین و در اختیار آنان قرار دادند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومي آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، عید بزرگ شیعیان جهان به همه خیرین، مددجویان و تلاشگران کهریزک، گفت:  مطابق انتظار و همانند تمامی اعیاد و مناسبت ها، هنرمندان افتخاری به ندای ما پاسخ مثبت دادند و سالن اجتماعات مددجویان را غرق شادی و سرور کردند.

پزشکی با تقدیر چند باره از خیرین و نیکوکاران حاضر در مراسم نیز گفت: در اینگونه مناسبت ها، هرگز دغدغه پذیرایی از عزیزانمان و مدعوین را نداریم و می دانیم که یاران مهربان کهریزک، داوطلب خدمتگزاری خواهند بود و ما سپاسگزار لطف و محبت و صفای آنان هستیم.

مدیر روابط عمومي آسایشگاه خیریه کهریزک با توجه به تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان نیز گفت: از هم اکنون کلیه تدابیر لازم برای برگزاری مراسم ها از جمله تحویل سال نو و نیز همایش های معنوی ماه رمضان اندیشیده شده است و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.