88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

 

بیش از ۶۵۰ مادر سالخورده ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در خجسته زادروز حضرت فاطمه زهرا (س)، مورد تکریم قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ همزمان با روز میلاد با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیه و مصادف با گرامیداشت روز زن، جشن بزرگی به همین منظور در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این روز باشکوه که جمع کثیری از مادران سالخورده در کنار مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک حضور داشتند، هنرمندان افتخاری با اجرای انواع برنامه های شاد، ساعات خوشی را برای همگان رقم زدند. دف نوازی بانوان جوان و خوانندگی و اجرای امیر فرخ هنرمند محبوب وطن، از جمله زیباترین برنامه هایی بود که به اجرا درآمد. سایر هنرمندان حاضر در این جشن نیز با هنرنمایی های خود، لبخند شادی را به مادران سالخورده هدیه دادند.

در فرخنده زادروز حضرت صدیقه طاهره (س)، خیرین و نیکوکاران جامعه نیز بیکار ننشستند و در پذیرایی از حاضران و اهدا هدایای مختلف، سنگ تمام گذاشتند. حضور در بخش های مختلف بستری و عیادت از آن دسته از مادرانی که توانایی حضور در جشن بزرگ روز زن را نداشتند، از دیگر جلوه های ویژه حضور خیرین مهربان در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

آسایشگاه خیریه کهریزک با برخورداری از ۲۴ بخش بستری، پذیرای ۱۷۵۰ نفر از سالمندان، معلولین و بیماران ام اس از ۳۱ استان کشور است که از این تعداد، بیش از ۶۵۰ نفر را مادران سالخورده ای تشکیل می دهند که به دلیل کهولت سن و یا انواع بیماریهای جسمی و حرکتی، نیازمند مراقبت شبانه روزی هستند.