88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به همت نیکوکاران جامعه، خانه بیماران مبتلا به ام اس کهریزک در روز مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، غرق در جشن و پایکوبی بود.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ همزمان با سراسر کشور در روز عید سعید مبعث پیامبر گرامی اسلام، جشن و سرور به خانواده بزرگ کهریزک رسید.
در این عید خجسته، خیرین و نیکوکاران جامعه با حضور در بخش های مختلف بستری سالمندان و معلولین، با پخش شیرینی و میوه و دلجویی از عزیزان مددجو، روز شادی را برای آنان رقم زدند.

 
در سوی دیگر و با همت محمد مسلمی نیا یار دیرین و باوفای کهریزک، خانه بیماران مبتلا به ام اس حال و هوای خاصی را تجربه کرد.گروه هنری به سرپرستی احمد بانی با اجرای انواع موسیقی پاپ و سنتی، شور و نشاط را به حاضران در این دورهمی شاد بخشید و سایر نیکوکاران نیز با پذیرایی از بیماران، به رسالت اجتماعی خود عمل کردند.
در پایان این مراسم شاد، محمد مسلمی نیا که سال‌های متمادی است عمر با برکت خود را صرف خدمت به سالمندان و معلولین کهریزک کرده، به خبرنگار کهریزک گفت : همین که عزیزان دل ما راضی باشند، به اندازه تمام دنیا برای ما کافیست که بدانیم در انجام وظیفه موفق بوده ایم. جوانانی که امروز در کهریزک برنامه اجرا کردند، داوطلب آمدن به کهریزک بودند دوستانی هم که کمک کردند تا غذا و وسایل پذیرایی بیماران را تهیه و تقدیم کنیم، به نذر و نذورات خود عمل کردند و هیچ منتی بر سر توانخواهان ندارند.


شایان ذکر است محمد مسلمی نیا بیش از ۳۰ سال است که علاوه بر حضور روزانه در بخش حمام آقایان و مشارکت در بهداشت و شستشوی بیماران، یار و یاور کهریزک به شمار می آید و در زمان مقتضی با ساماندهی و حمایت های بی دریغ خود در برگزاری اردوهای گردشگری سالمندان و معلولین، به یاری این مجموعه خیریه می شتابد.