88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

۴۵ ورزشکار قهرمان و ۶ مربی توانمند معلول در این جشن بزرگ، هدایای نفیس خود را از دستان مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ معلولین جوان و قهرمانی که در جشنواره ورزشی صاحب رتبه های برتر شده بودند، در جشن بزرگی که به همین منظور تدارک دیده شده بود، مورد تجلیل مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک ، سایر مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه قرار گرفتند.

علاوه بر ۴۵ ورزشکار و ۶ مربی توانمند معلول که منتخبین این دوره شناخته شدند، از معلولین قهرمانی که در مسابقات پاراآسیایی بحرین صاحب مدال شدند، تجلیل شایسته ای به عمل آمد.

مجید جباری که در پرتاب دیسک صاحب مدال طلا شد، برهان کوهکن که در رشته بوچیا در بخش انفرادی برنز و در بخش تیمی صاحب گردن آویز نقره شد و نیز امیرمهدی ابوالحسنی پرتابگر نیزه که با مدال نقره و برنز در رشته پرتاب دیسک به وطن بازگشته بودند ، از جمله ورزشکاران عضو تیم ملی کشورمان هستند که در قالب تیم مراقبت در منزل آسایشگاه، عضوی از خانواده بزرگ کهریزک محسوب می شوند.

در این مراسم، دکتر پورفهیم معاون توانبخشی آسایشگاه با تجلیل از همه قهرمانان معلول کهریزک، اظهار داشت : شاید در بدو تأسیس ورزشگاه، عده ای فکر می کردند که این همه امکانات ورزشی در قالب و اندازه معلولین این مجموعه نیست، اما امروز شما نشان دادید هرآنچه در فعالیتهای ورزشی سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد، به همان اندازه نتایج مطلوب تری نصیب ورزشکاران خواهد شد.

حمیده پورفهیم با مقایسه امکانات ورزشی در سطح شهر و آسایشگاه نیز گفت : به اعتراف همه عزیزانی که قصد استفاده از امکانات ورزشی در شهر تهران را داشته و دارند، امکانات موجود در آسایشگاه و از آن مهمتر توجه مسئولین ذیربط قابل قیاس با هیچ مجتمع ورزشی دیگر نیست.

وی افزود : سالیان زیادی است که ثابت کرده اید معلولیت، محدودیت نیست. گرچه در برخی موارد نمی توان همانند افراد به ظاهر سالم از توانایی های فردی استفاده کرد، اما این هرگز مانعی برای ادامه فعالیت و اثبات وجود خود در زندگی نخواهد بود.

معاون توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک در پایان هم گفت : از شما آموختیم که در همه شرایط می توان زندگی کرد، به امید و آرزو ها دست یافت و از توانایی های خود در بهبود وضعیت زندگی بهترین بهره ها را برد.