88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن ولادت با سعادت کریم اهل بیت علیهم السلام با حضور جمع کثیری از سالمندان و معلولین در سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان و پس از تلاوت جزء پانزده قرآن کریم، جشن میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام با حضور جمع کثیری از سالمندان و معلولین در سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.
در این جشن باشکوه، گروه هنری مددجویان کهریزک به مولودی خوانی در وصف خاندان اهل بیت علیهم السلام پرداخت. سید حافظ حسینی مداح و ذاکر اهل بیت نیز ادامه دهنده اجرای مولودی خوانی شد تا فضای معنوی را در این جمع دوچندان کند.
در سوی دیگر گروه های هنری صفری و انار با دف نوازی و اجرای برنامه‌های شاد، به هنرنمایی پرداختند تا دل های سالمندان و معلولین حاضر در این مراسم را شادتر از همیشه کنند.
تجلیل از ۳۰ قاری برتر محفل انس با قرآن کریم، تحویل بسته های افطاری به مددجویان روزه دار و اهدا هدایای کلیه شرکت کنندگان در مراسم توسط خیرین و حامیان این مجموعه خیریه، پایان بخش جشن ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.
محفل انس با قرآن کریم با حضور مددجویان و مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک همه روزه در ماه مبارک رمضان در سرای فرهنگی این مجموعه با تلاوت یک جزء از کلام الله مجید برپا شده و تا عید سعید فطر ادامه می یابد.