88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن ولادت با سعادت پیام آور صلح و مهربانی، حضرت عیسی مسیح به همت کلیسای جماعت ربانی مجیدیه و با حضور مددجویان مسیحی، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در سالن اجتماعات دانشگاه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران؛ با دکلمه ای زیبا در وصف پیامبر صلح و دوستی از سوی کلاریک مانوکیان، جشن ولادت عیسی مسیح در آسایشگاه خیریه کهریزک آغاز شد.

در این جشن باشکوه که به همت کلیسای جماعت ربانی برگزار شد، مددجویان مسیحی کهریزک، سرای احسان و بیمارستان روانپزشکی رازی با قرائت آیاتی از انجیل مقدس، فضایی معنوی به این مراسم بخشیدند. اجرای ترانه های آئینی و شاد توسط گروه سرود امانوئل و سخنرانی های مذهبی از دیگر برنامه‌های این جشن بود.

کشیش آندره عیسی قلیان با تبریک میلاد عیسی مسیح به همه مسیحیان جهان، گفت: مسیح متولد شد تا آرامش و صلح را به جهانیان عرضه کند.

وی افزود: وقتی کودکی متولد می شود، اطرافیان و خویشاوندان او به جشن و شادی مشغول می شوند، در حالی که مسیح در شرایطی کاملأ متفاوت پا به عرصه وجود نهاد.

کشیش عیسی قلیان خاطرنشان کرد: گرچه او کلام خدا را برای مردم بازگویی می کرد و با معجزات خود ثابت کرد که پیامبر خداست، اما عده اي با اینکه به چشم می دیدند، به دل نمی دیدند و با مخالفت، بر ستیز و ناسازگاری با مسیح برآمدند.

وی اذعان داشت: باید خدا را در قلب ها جستجو کرد، وقتی به این همه نظم در نظام هستی می نگریم، هر لحظه وجود خدا را با دل و جان احساس می کنیم و اعلام می کنیم که خلقت کائنات و این همه نظم در آن، نمی تواند اتفاقی باشد،

کشیش آندره عیسی قلیان از کلیسای جماعت ربانی، محبت به همنوعان را یکی از زیباترین مواهب خدا دانست و گفت: افرادی که در چنین مراکزی خدمتگزار بیماران هستند، از برکات خداوند بهره های فراوان می برند و ما نیز در آستانه سال نو میلادی برای همه خدمتگزاران جامعه، آرامش و آسایش را از آفریدگار هستی طلب می کنیم.

در پایان جشن ولادت عیسی مسیح در آسایشگاه خیریه کهریزک، هدایای مددجویان مسیحی توسط بابانوئل و مدیران این مجموعه خیریه به آنان اهدا شد.