88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به همت خیرین و نیکوکاران، جشن با شکوهی در مرکز نگهداری بیماران مبتلا به ام اس کهریزک تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور گروه های مختلف هنری و تدارک جشن های گوناگون، یک روز شاد برای بیماران ام اس ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران تدارک دیده شد.

عزیز عرفاتی، نیکوکار مهربانی که بانی این جشن برای بیماران ام اس بود در گفتگو با خبرنگار کهریزک ضمن تشریح این برنامه روحیه بخش گفت: خدمت به بیماران جامعه وظیفه ی الهی و انسانی همه ی ماست و  خدا را شاکرم به عنوان بانی این مراسم، می توانم امین سایر همراهان خود باشم و نذورات آنان را در قالب این مراسم،  در بهترین جای دنیا هزینه کنم.

وی تصریح کرد : جوانان هنرمندی که امروز جانانه اجرای برنامه کردند، همان کسانی هستند که برای حضور در محافل مختلف، باید از مدت ها قبل از آنان دعوت به عمل آید، اما وقتی نام کهریزک می آید و موعد حضور در این خانه مقدس به آنها اعلام می شود، اولویت اول و آخرشان شاد کردن بیماران است و ما مدیون این همه معرفت و شعور اجتماعی آنان هستیم. امیدوارم خدا شاهد نیت خیر این عزیزان بوده و همچنان لیاقت خدمت به این آنان را به ما بسپارد.

گروه های هنری همچون دف نوازان انار، سورپرایز واقعی و نوید فلاحتی در این جشن به هنرمندی پرداخته و  اوقات خوشی را برای بیماران ام اس ساکن در آسایشگاه کهریزک پدید آوردند.

شایان ذکر است در 2 آسایشگاه کهریزک تهران و البرز، 198 نفر بیمار ام اس که در شرایط حاد بیماری هستند به صورت شبانه روزی زندگی می کنند.