88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با اجرای برنامه‌های شاد و موزیکال توسط جوانان مهربان شهر ، باز هم شبی خاطره انگیز برای مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در سومین دور از پذیرایی خیرین و نیکوکاران از مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک در ماه مبارک رمضان ، میهمانان ویژه ای در این جمع باصفا حضور داشتند.

جوانان هنرمندی که از توانایی های خود برای شاد کردن دل سالمندان و معلولین، همواره داوطلب حضور و خدمت هستند، اینبار هم مصمم تر از همیشه در کهریزک و در جمع مددجویان حاضر شدند و شبی خاطره انگیز را برای همگان رقم زدند.

گروه موسیقی ترانه به سرپرستی و خوانندگی محمد طاهری و نیز گروه دنگ دنگ کوبان به سرپرستی آیدین شیخ، از جمله این هنرمندان بودند که تمامی ترانه های درخواستی عزیزان کهریزکی را با زیبایی هرچه تمام‌تر اجرا کردند .

این جوانان فهیم و هنرمند شهر، همچنین با همنشینی بر سفره افطار مددجویان، دوستی و محبت خود را بیش از پیش به این عزیزان ابراز داشتند.

در پایان این دورهمی شاد، جوانان هنرمند شهرمان باز هم متعهد شدند تا در اولین فرصت ممکن به کهریزک بیایند و پربارتر از همیشه در خدمت ساکنین این خانه بزرگ باشند.