88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مهندس غلامرضا رسول شیرازی از قدیمی‌ترین یاران آسایشگاه خیریه کهریزک دیده از جهان فروبست.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ خبر ناگوار درگذشت مهندس غلامرضا رسول شیرازی (حاج رضا رسولی)، موجی از غم و اندوه در میان اعضاءخانواده، نیکوکاران، کارکنان و مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک به راه انداخت.

وی که از بدو تأسیس کهریزک به دست‌پر توان شادروان دکتر حکیم زاده منشأ خدمات ارزنده‌ای در این مجموعه خیریه بود، توانست علاوه بر همراه نمودن جمع کثیری از همکاران و دوستان و آشنایان خود درراه خدمت‌رسانی به مددجویان، جوانان زیادی را نیز به خدمت گذاری در این مجموعه خیریه مشتاق سازد.

شستشو و تلطیف مددجویان در بخش‌های مختلف بستری، هدایت کمک‌های مردمی از سوی اقشار مختلف به‌سوی کهریزک و رفاقت و صمیمیت با بسیاری از مددجویان و کارکنان در طول 50 ساله گذشته، از حاج رضا رسولی الگویی کم‌نظیر در آسایشگاه خیریه کهریزک ساخته بود.

سرانجام آن یار مهربان و باوفای کهریزک در 8 فروردین 1403 هجری خورشیدی در سن 102 سالگی برای همیشه دیده از جهان فروبست و در قطعه 310 بهشت‌زهرا آرام گرفت.

روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، از سوی مدیریت، مدیران، مددجویان و کارکنان این مرکز مراتب تسلیت و تعزیت خود را به خانواده و تمامی دوستان و رهروان آن عزیز سفرکرده معروض داشته، علو درجات حاج رضا رسولی را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.