88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

گروه حامیان سالمندان تنها، بار دیگر به آسایشگاه خیریه کهریزک تهران آمدند تا از صمیم  جان بنوازند و حال دل سالمندان ساکن در این مجموعه خیریه را شاد کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ بخش های محل زندگی پدران و مادران سالخورده ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، میزبان جوانان فهیم و هنرمندی شدند که از توانایی های خود برای شاد کردن یادگاران سپید موی جامعه بهترین بهره را می برند.

گروه حامیان سالمندان تنها که چند سال است مسیر کهریزک را به عنوان خانه امن پدران و مادران سالخورده یافته اند، بار دیگر با اجرای دلنواز انواع برنامه‌های هنری، ساعات شادی را ارزانی همگان کردند.

معصومه جعفری راد مدیر امور اجتماعی آسایشگاه با تقدیر از این گروه نیکوکاری، به خبرنگار کهریزک گفت: همواره سپاسگزار هنرمندان عزیزی هستیم که با آمدن خود، شادی را نیز به این خانواده می آورند و اوقات خوشی برای پدران و مادران ما می سازند.

جعفری راد در ادامه افزود: شاد بودن و شاد زیستن حق همه انسان هاست، عزیزان ما هم مانند دیگر افراد جامعه باید شاد باشند. گرچه به دلیل مشکلات اجتماعی یا ناتوانی حرکتی ناچارند به دور از خانه خود باشند، اما این دلیلی برای پژمردگی و گوشه نشینی نیست و در طول زندگی خود ، حتمأ نیازمند تنوع و گشت و گذار و حضور در محافل شاد هستند.

مدیر امور اجتماعی آسایشگاه خیریه کهریزک با دعوت از خیرین و نیکوکاران جامعه برای خدمت رسانی به مددجویان کهریزک، تصریح کرد: کلیه عوامل اجرایی آسایشگاه آماده استقبال از خدمات مختلف نیکوکاران هستند تا زندگی آن طور که شایسته است، سهم سالمندان و معلولین ساکن در این مرکز باشد.