88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آسایشگاه خیریه کهریزک در نخستین جشنواره محصولات کشاورزی شهر کهریزک با برپایی پنج غرفه، حضوری فعال داشت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ به همت شهرداری کهریزک آیین افتتاح نخستین جشنواره محصولات کشاورزی با محوریت محصول« گل کلم » با حضور فرماندار ویژه شهرستان ری و مسئولان شهری برگزار شد.

در این جشنواره، آسایشگاه خیریه کهریزک با برپایی پنج غرفه حضوری موثر و درخور توجه داشت. مددجویان آسایشگاه و تیم مراقبت در منزل علاوه بر ارائه محصولات هنری و فرآوری شده غذایی،توانمندی های خود را در تولید و عرضه انواع محصولات زیبا و منحصر به فرد در معرض دید عموم قرار دادند. همچنین ورزشکاران مدال آور با نمایش جام های قهرمانی و عناوین کسب شده، توجه شرکت کنندگان در این جشنواره را به خود جلب کردند.

در سوی دیگر، واحد پرستاری آسایشگاه خیریه کهریزک با پایش سلامت مراجعه کنندگان، به معرفی خدمات پرستاری در آسایشگاه پرداخت. کارکنان مرکز علمی کاربردی کهریزک نیز بیکار ننشستند و در جذب دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی به فعالیت پرداختند.

در بخشی از این مراسم، مهدی باب الحوائجی فرماندار ویژه شهرستان ری اظهار داشت: اقتصاد و تولید یکی از مولفه ها و مقوله های اساسی برای کشور است و برگزاری جشنواره های این چنینی تأثیر بسزایی در رونق اقتصادی مشاغل ، مخصوصاً مشاغل خانگی خواهد داشت.

وی اضافه کرد: محصولی می تواند ماندگار باشد که بازار آن پیش بینی شود و در نهایت محصولی را می توانیم به بازار ارائه کنیم که دارای مشخصه های دقیق و تعریف شده باشد.

شایان ذکر است فرماندار ویژه شهرستان ری با حضور در غرفه های مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، از نزدیک با فعالیت های مختلف جاری در این مرکز خیریه بیش از پیش آشنا شد.