88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تنها یک شب مانده به جشن ازدواج و به رسم سنت زیبای ایرانی، دستان معصومه و علی اصغر، ملکه و مهرداد دو زوج معلول که سال ها در آسایشگاه خیریه کهریزک زندگی کرده اند، حنایی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با حضور خیرین و نیکوکاران، معلولین و سالمندان، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک و با اجرای برنامه‌های هنری توسط گروه های هنرمندان افتخاری، سنت زیبای حنابندان زوج های جوان در میان هلهله شادی همگان برگزار شد.

معصومه و علی اصغر، ملکه و مهرداد دو زوج معلول و خوشبخت که سنین نوجوانی را در کهریزک سپری کرده و سال ها خاطر یکدیگر را می خواستند، می روند تا به زودی کلبه عاشقانه خود را بنا نهاده و در کنار هم زندگی جدیدی را آغاز کنند.

در این میان، عوامل متعددی دست در دست یکدیگر گذاشتند تا به زودی شاهد خوشبختی این دو زوج جوان و معلول کهریزک باشند. خیرین و نیکوکارانی که در تأمین ملزومات زندگی این عزیزان نقش آفرینی کردند، مدیران و کارکنان آسایشگاه که یکدل و یک صدا در تهیه مقدمات ازدواج فرزندان این خانه بزرگ دخیل بوده و تلاشی خستگی‌ناپذیر از خود نشان دادند، همه و همه به یک هدف والا می اندیشند و آن بخشیدن رفاه و آسایش به این دو زوج معلول است.

امید آنکه در آینده نزدیک باز هم شاهد برپایی جشن ازدواج آن دسته از معلولینی که شرایط جسمی و حرکتی لازم را داشته و می توانند با استقلال نسبی در کنار هم زندگی جدیدی را آغاز نمایند، باشیم.