88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

رکاب‌زنانی که در دهمین همایش دوچرخه سواری تور کهریزک، آغازگر جشنواره ۵۰ سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک بودند، مورد تجلیل مسئولان باشگاه دوچرخه سواری نور قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ با حضور نمایندگانی از آسایشگاه خیریه کهریزک، همایش تجلیل از ورزشکاران و دوچرخه سواران شرکت کننده در تور کهریزک در محل خانه فرهنگ اکباتان برگزار شد.

در این همایش که با شعار « همراه شو عزیز، کاین درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمی شود »، با اهدا لوح تقدیر از ورزشکاران و نمایندگان کهریزک تجلیل شد.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک  استان تهران  در بخشی از این مراسم با قدردانی از ورزشکاران و ورزش دوستان شرکت کننده در تور دوچرخه سواری کهریزک، گفت : دهمین دوره حضور شما ورزشکاران مصادف بود با جشنواره بزرگ کهریزک. تقارن این همایش با جشن ۵۰ سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک را به فال نیک می گیریم و از همه شما عزیزان که توانستید شادی بخش جمع کثیری از مددجویان باشید، کمال تشکر و سپاس را داریم.

پزشکی با بیان اینکه درب های آسایشگاه همواره بر روی شما ورزشکاران باز است، افزود : پیوند دوستی شما با کهریزک به همین ده سال خلاصه نمی شود، بلکه مطمئن هستیم در سال های آینده نیز این رفاقت ها و صمیمیت ها تداوم خواهد داشت.

محسن پزشکی تصریح کرد : حضور پر مهر هنرمندان، ورزشکاران، متخصصان عرصه پزشکی و در یک کلام خیرین و نیکوکاران باعث رونق زندگی خانواده بزرگ کهریزک شده است. از این بابت به خود می بالیم و همچنان منتظر حضور شما دوستداران امور خیر و خیرخواهی می مانیم.

به همت باشگاه دوچرخه سواری نور و در دهمین سال متوالی، بیش از ۴۰۰ دوچرخه سوار مسیر ۳۵ کیلومتری میدان قزوین تا آسایشگاه خیریه کهریزک را در پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری رکاب زدند و با حضور صمیمی خود، رونقی دوباره به زندگی مددجویان تحت پوشش این مجموعه خیریه بخشیدند.