88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در میان احساسات پاک مدیران و مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، جمع دیگری از کارکنان مجموعه که به تازگی بازنشسته شده اند، با شایستگی هرچه تمام‌تر بدرقه شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در آیین بدرقه جمع دیگری از کارکنان مجموعه که به تازگی به درجه بازنشستگی نائل شده اند، گفت: همه شما عزیزان که یک عمر در این مرکز خدمت کرده اید و سنین جوانی خود را در خدمت کهریزک بوده اید، شایسته بهترین احترامات هستید.

وی با تبریک به یکایک همکاران بازنشسته، اظهار داشت: از معایب بزرگ جهان سوم این است که افراد بازنشسته به فراموشی سپرده می شوند، در حالی که همه شما سرمایه های کشور هستید و می توانید با انتقال تجربیات ارزشمند خود، نسل جوان را به آگاهی های لازم برسانید.

دکتر نحوی نژاد اهدا لوح تقدیر و هدایای پایان دوره خدمت را تنها بهانه‌ای برای این دورهمی ها عنوان کرد و افزود: سال ها خدمت صادقانه و شرافتمندانه از شما در کهریزک به یادگار مانده است و ما مدیون این همه تلاش و ازخودگذشتگی هستیم.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان اینکه درهای این خانه همیشه به روی شما باز است، خاطر نشان کرد: فرزندانتان در اولویت استخدام و خدمت در کهریزک هستند. دانشگاه آسایشگاه هم آمادگی کامل دارد تا با پذیرش فرزندان شما، نیروهای تازه نفس و جوان را تربیت کرده و آماده کار و فعالیت در این مرکز کند.

در ابتدای این مراسم، درددل های بازنشستگان کهریزک، شنیدنی بود. نحوه آشنایی و استخدام، سختی ها و مرارت هایی که در طول مدت خدمت متحمل شده اند، تأمین معاش خانواده با نان حلال کهریزک و ده ها سخن دیگر، از گویش های بازنشستگان جدید آسایشگاه خیریه کهریزک در آخرین روز حضور در محل کار سابقشان بود.